Ga naar hoofdinhoud

DP werkt door onder Corona-restricties

Duyvelaar pompen (DP) werkt hard door ook in de Corona-tijd. Het bedrijf levert veel aan drinkwatervoorziening, denk aan drukverhogers en daar gaat de bedrijvigheid door. Ook het controleren van waterinstallaties in niet-gebruikte gebouwen vraagt meer tijd.

DP werkt door

“Wij merken dat onze klanten wereldwijd extra DPV meertraps centrifugaalpompen én Hydro Unit drukverhogingsinstallaties bestellen in deze Corona-tijd. Onze productie draait daarom op volle toeren. Kantoorpersoneel, vaak al met ervaring, springt bij om aan de vraag te voldoen”, aldus hun nieuwsbrief.

Corona-tijd

DP produceert zelf pompen en drukverhogers in Alphen aan den Rijn vanuit ruwe basismaterialen. Dat maakt het bedrijf minder afhankelijk van toevoer uit getroffen landen en regio’s. Ze anticipeerden in een vroeg stadium op de Corona-maatregelen en bestelden extra cruciale onderdelen en materialen bij leveranciers. “Om de drinkwatervoorziening in deze bijzondere tijden voor onze klanten te kunnen garanderen, produceerden we een beperkt aantal drukverhogers in standaarduitvoering vooruit. Normaal werken we zonder voorraad van pompen of drukverhogers. We zijn juist ingericht om snel en efficiënt maatwerk pompen én installaties op klantorder te bouwen.  Maar met deze buffervoorraad kunnen we bij calamiteit, ondanks de drukte in de fabriek, heel snel schakelen en uit voorraad leveren.”

Legionella-risico

Als alles weer normaal gaat draaien na de Corona, worden veel gebouwen weer in gebruik genomen na een lange tijd van stilstand. Dat levert risico’s op als het gaat om legionellabesmetting. De drinkwaterveiligheidsspecialisten bij DP denken nu al vooruit voor klanten hoe straks weer veilig het gebouw in gebruik te nemen.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Met PompNL Digitaal lees je onze beste artikelen over belangrijke ontwikkelingen over pompsystemen, procesoptimalisaties en hun toepassing. Digitaal artikelen zijn alleen toegankelijk voor abonnees van PompNL. Neem nu een abonnement voor maar 4,95 per maand!